ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Medium
gu: મધ્યમ
