ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Medium
he: בינוני

en: - Select -
he: - בחירה -
