ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Medium
hi: माध्यम

en: - Select -
hi: - चुनें -
