ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Panels
hr: Paneli

en: Medium
hr: Srednji

en: - Select -
hr: - Odaberi -
