ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Medium
id: Sedang

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Extra CSS
id: CSS tambahan
