ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Medium
is: Miðlungs

en: - Select -
is: - Velja -
