ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
it: Prefisso

en: Suffix
it: Suffisso

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Medium
it: Medio

en: - Select -
it: - Scegliere -
