ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Panels
ja: パネル

en: Medium
ja: 中程度

en: - Select -
ja: - 選択 -
