ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Medium
jv: Sedheng

en: - Select -
jv: - Pilih -
