ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Medium
ka: საშუალო
