ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Medium
kk: Орташа
