ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Medium
km: មធ្យម

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
