ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
