ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
