ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Medium
lv: Vidējs

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
