ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Panels
pl: Panele

en: Medium
pl: Średnie

en: - Select -
pl: - Wybierz -
