ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Medium
fa: متوسط

en: - Select -
fa: - انتخاب -
