ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Panels
sk: Panely

en: Medium
sk: Stredná

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
