ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Medium
th: ปานกลาง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
