ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Medium
tr: Orta

en: - Select -
tr: - Seçin -
