ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Medium
vi: Vừa

en: - Select -
vi: - Chọn -
