ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Medium
az: Orta

en: - Select -
az: - Seçin -
