ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ
