ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
de: Präfix

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Medium
de: Mittel

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Wrapper
de: Umgebendes Element

en: Column Style
de: Spaltenstil

en: Extra small
de: Extra klein
