ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Medium
eo: Medio
