ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Suffix
es: Sufijo

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Panels
es: Paneles

en: Medium
es: Medio

en: - Select -
es: – Seleccionar –

en: Wrapper
es: Envoltorio
