ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Medium
hu: Közepes

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Extra CSS
hu: Kiegészítő CSS

en: Wrapper
hu: Befoglaló
