ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
