ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Extra small
nl: Extra klein
