ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Panels
oc: Escapolons

en: Medium
oc: Mejan

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
