ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Panels
pt: Painéis

en: Medium
pt: Médio

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Wrapper
pt: Invólucro
