ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
ro: Sufix

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Medium
ro: Mediu

en: - Select -
ro: -Selectați-
