ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Panels
ru: Панели

en: Medium
ru: Средний

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Extra CSS
ru: Дополнительные CSS

en: Wrapper
ru: Обёртка

en: Column Style
ru: Стиль колонки
