ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Panels
uk: Панелі

en: Medium
uk: Середній

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Extra CSS
uk: Додаткові CSS

en: Wrapper
uk: Обгортка
