Zoomify (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Image
ar: الصورة

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Minimum height
ar: أقل ارتفاع

en: Minimum width
ar: أقل عرض

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
