Zoomify (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Image
da: Billede

en: Original image
da: Originalt billede

en: Minimum height
da: Minimumhøjde

en: Minimum width
da: Minimumbredde

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style
