Zoomify (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Image
gl: Imaxe

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Minimum height
gl: Altura mínima

en: Minimum width
gl: Anchura mínima

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
