Zoomify (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Image
hi: चित्र

en: px
hi: पिक्सेल

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Minimum height
hi: न्यूनतम ऊंचाई

en: Minimum width
hi: न्यूनतम चौड़ाई

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style
