Zoomify (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Content types
id: Jenis konten

en: Image
id: Gambar

en: Original image
id: Gambar asli

en: Minimum height
id: Tinggi minimum

en: Minimum width
id: Lebar minimum

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style
