Zoomify (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Image
sl: Slika

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Minimum height
sl: Najmanjša višina

en: Minimum width
sl: Najmanjša širina
