Zoomify (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Image
ta: படம்

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Minimum height
ta: குறைந்தளவு உயரம்

en: Minimum width
ta: குறைந்தளவு அகலம்
