Zoomify (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Image
ca: Imatge

en: Original image
ca: Imatge original

en: Minimum height
ca: Alçada mínima

en: Minimum width
ca: Amplada mínima

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style
