Zoomify (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Image
fa: تصویر

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Minimum height
fa: حداقل ارتفاع

en: Minimum width
fa: حداقل عرض

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
