Zoomify (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Image
hu: Kép

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Minimum height
hu: Minimális magasság

en: Minimum width
hu: Minimális szélesség

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style
