Zoomify (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Image
it: Immagine

en: Original image
it: Immagine originale

en: Minimum height
it: Altezza minima

en: Minimum width
it: Larghezza minima

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style
