Zoomify (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Image
jv: Gambar

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Minimum height
jv: Dhuwur minimal

en: Minimum width
jv: Ambā minimal

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
