Zoomify (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Minimum height
nl: Minimumhoogte

en: Minimum width
nl: Minimumbreedte

en: Extra options
nl: Extra opties

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style
