Zoomify (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Image
oc: Imatge

en: Original image
oc: Imatge original

en: Minimum height
oc: Nautor minimala

en: Minimum width
oc: Largor minimala

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
