Zoomify (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Image
sk: Obrázok

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Minimum height
sk: Minimálna výška

en: Minimum width
sk: Minimálna šírka

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style
