Zoomify (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Image
sv: Bild

en: Original image
sv: Originalbild

en: Minimum height
sv: Minsta höjd

en: Minimum width
sv: Minsta bredd

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style
